• Krzesła i fotele na miarę Twoich potrzeb...

Innowacyjne meble biurowe, które dodadzą uroku Twojej przestrzeni

/

Jeśli szukałeś inspiracji do zaprojektowania biura, bez wątpienia wyczerpałeś już wiele opcji. Nie ma końca możliwości przed Tobą, gdy zdecydujesz się zmienić swoje biuro i odnowić jego cały projekt. Jedyne ograniczenia to Twój budżet i wyobraźnia!

W dzisiejszych czasach istnieje wiele różnych innowacyjnych rodzajów mebli biurowych, które możesz zainstalować w swoim nowym projekcie biura i sprawić, że życie będzie łatwiejsze i lepsze dla Twoich pracowników. Wiele z tych przykładów poprawia również produktywność i morale. Sprawdźmy pięć bardzo dostępnych i imponujących przykładów mebli biurowych, które możesz chcieć dodać do swojego nowego biura.

Biurka z regulacją wysokości / Biurka z regulacją wysokości

Są one już od jakiegoś czasu, ale są bardzo przydatne, aby dać pracownikom trening i wzrost wydajności podczas ich dni pracy. Siedzenie zbyt długo ma wiele zagrożeń dla zdrowia związanych z nim i to nie robi nic dla pomysłów i kreatywności. Stojąc przez część dnia, a następnie siedząc przez resztę, ćwiczysz i zwiększasz przepływ tlenu i krwi do mózgu!

Stoły do długiej współpracy

Są to rodzaje biurek lub stołów, które można zobaczyć w przestrzeniach co-workingowych i są one bardzo przydatne również w zwykłych biurach. Są to w zasadzie długie stoły, obok których stoi kilka krzeseł lub nawet taboretów. W środku stołu mogą znajdować się punkty ładowania, a wszyscy mogą siedzieć razem i pracować, współpracując w razie potrzeby. Takie stoły to także duża oszczędność miejsca.

Ergonomiczne krzesła

To są stare, ale dobre rzeczy! Ergonomia istnieje już od jakiegoś czasu, ale ciągle się zmienia. Ulepszenia oznaczają lepszy poziom komfortu dla pracowników podczas ich dni pracy. Mniej bólów i dolegliwości oznacza przyjemniejsze doświadczenie pracy i oczywiście wzrost morale i wydajności.

Aktywne siedzenie

Wspomnieliśmy, że zbyt długie siedzenie nie jest korzystne dla zdrowia, ale istnieją również metody aktywnego siedzenia, które warto wypróbować. Tego typu krzesła oznaczają, że siedzisz, ale jednocześnie się ruszasz - to możliwe! Niektóre z nich mają pod spodem piłki balansujące, co oznacza, że musisz zaangażować swój rdzeń, aby pozostać w pozycji pionowej, a niektóre mają pod spodem zakrzywioną część, która się kołysze i dlatego musisz podjąć wysiłek, aby pozostać prosto.

Możesz również zdecydować się na biurko z bieżnią!

Przestrzenie do pracy z kontenerami

Meble Breakout były wielkim sukcesem w wielu biurach w ciągu ostatnich kilku lat, ponieważ wiemy, że te rodzaje przestrzeni są wielofunkcyjne. Jednak obecnie obserwujemy innowacyjne rodzaje mebli do miejsc odosobnienia, takich jak pluszowe siedziska do współpracy z kabinami/poduszkami w tym samym schemacie kolorystycznym, pozwalające na przerwy i prywatne rozmowy.

Innowacyjne meble biurowe mogą być prawdziwym przełomem dla Twojego biura i stworzyć przestrzeń, z której wszyscy będą dumni.