• Krzesła i fotele na miarę Twoich potrzeb...

5 sposobów na to, jak psujesz sobie dzień, zanim się zacznie

/

Aby mieć najbardziej produktywny dzień, trzeba położyć solidne fundamenty. Większość z nas rujnuje swój dzień jeszcze przed jego rozpoczęciem, nawet nie zdając sobie z tego sprawy!

Na przykład, jeśli zaczynasz dzień z negatywnym nastawieniem, jak możesz oczekiwać, że będziesz pozytywnie nastawiony przez resztę dnia, podczas gdy masz prowadzić burzę mózgów na skórzanych fotelach w sali konferencyjnej? Kluczem jest nauczenie się, jak być bardziej produktywnym.

Oto pięć sposobów na to, jak rujnujesz swój dzień, zanim się zacznie, abyś miał wystarczająco dużo czasu na poprawę sytuacji!

  1. Za mało snu - zmęczenie i produktywność nie idą w parze, więc upewnij się, że śpisz wystarczająco dużo!
  2. Picie zbyt dużej ilości kawy - Jedna filiżanka może Cię obudzić, ale zbyt duża ilość może wywołać kilka nieprzyjemnych skutków ubocznych i spowodować poranne spadki energii podczas siedzenia przy biurku.
  3. Pomijanie śniadania - Nigdy nie pomijaj śniadania! Zjedz zdrowe śniadanie, pełne witamin, minerałów i produktów pełnoziarnistych, które zapewni Ci sytość aż do pora lunchu
  4. Skupianie się na negatywnych emocjach - Ręka do góry, kto sprawdza stronę kto sprawdza swoje media społecznościowe, gdy tylko otworzy oczy? Słowa porównań i negatywne nastawienie to nie jest sposób na rozpoczęcie dnia!
  5. Brak celu - Posiadanie celu na każdy dzień pozwoli Ci się skoncentrować i utrzymać cel.

Jeśli uda Ci się wykorzystać te 5 błędów i odwrócić je, będziesz gotowy i gotowy do działania, gdy dotrzesz do swojego współczesnego biura!

Czy przychodzi Ci do głowy jakiś inny błąd, który regularnie popełniamy?